Садова фігура "Півень" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 53см, довжина - 41см, ширина - 19см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 410 мм |
| Высота | 530 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 978 ₴





