Косуля виготовлена з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Колір може відрізнятися від фото.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 60см, довжина - 39см, ширина - 16см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9IPjWsd4J/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 600 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴






