Дошка обробна виготовлена з сухого дерева (карпатський бук). Можливо використання під декупаж. для роспису.
Розміри: довжина - 27,5см, ширина - 18см, товщина - 1,3см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DFv2UdOsQtR/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Фигурная |
| Материал | Дерево |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Толщина | 13 мм |
| Ручка | Есть |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 91 ₴



