Садова фігура "Лиса №2" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 44 см, довжина - 40 см, ширина - 24 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-L8TzDoPHb/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 440 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 937 ₴





