Олень виготовлен з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Колір може відрізнятися від фото.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 56см, довжина - 100см, ширина - 23см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-L8QAIIV8r/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Высота | 560 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴




