Оленіха виготовлена з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 81см, довжина - 75см, ширина - 35 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9IEzVMJUK/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 350 мм |
| Длина | 750 мм |
| Высота | 810 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 784,45 ₴






