Тарілка декоративна виготовлена з червоної глини. Тарілка з об'ємним розписом. Ця тарілочка стане гарним подарунком та прикрасою в домі.
Розміри: діаметр - 17,5см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DFv2hKlM_uQ/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Форма тарелки | круглая |
| Материал | Керамика |
| Крепление на стену | Да |
| Диаметр тарелки | 175 мм |
| Длина тарелки | 175 мм |
| Ширина тарелки | 175 мм |
| Состояние | Новое |
| Вид товара | Тарелка |
Информация для заказа
- Цена: 342 ₴




