Соляний світильник виготовлен з насипної солі. Вага 1.5 кг. Колір лампи - червоний.
Розміри: висота - 18 см, діаметр - 16 см, ширина - 8,5см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Форма светильника | Другая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 г |
| Диаметр | 160 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Соль |
Информация для заказа
- Цена: 571 ₴




