Садова фігура "Пара голубів в кільці" виготовлена з пластика.
Кільце підвішують в саду, на терасі, в альтанці. на балконі і т. д.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота голубів - 22 см, довжина голубів - 35см, ширина голубів - 16см, діаметр кільця - 38 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Диаметр | 380 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 939 ₴



