Садова фігура "Єнот" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 36 см, ширина - 20см, довжина - 19см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9H6Lxs4F5/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 360 мм |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 089 ₴






