Садова фігура "Синичка " виготовлена з полістоуна.
Фігура ярка, оригінальна. Стане прикрасою вашого саду або будівлі.
Висота - 18 см, довжина - 18 см, ширина - 18см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTV-4W7DACI/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 745,75 ₴





