Садова фігура "Снігир " виготовлена з полістоуна.
Фігура ярка, оригінальна. Стане прикрасою вашого саду або будівлі.
Висота - 15 см, довжина - 18 см, ширина - 17см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 150 мм |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴





