Кіт сіамський виготовлен з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18см, довжина - 33см, ширина - 20см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DH5QPk3ygQ0/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 330 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 157 ₴




