Садова годівниця "Пташка на груші" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 15см, довжина - 13см, ширина - 13см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9FWBPsVAo/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 150 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кормушка |
| Назначение | Для птиц |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика изделия | Птицы |
Информация для заказа
- Цена: 667 ₴




