Садова фігура "Лелека малий з відкритим дзьобом " виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Висота з ніжкою - 64 см, довжина птаха - 30 см, висота птаха - 30 см, ширина - 11см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQf3I8M91G/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 640 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 902 ₴


