Садова фігура "Лелека малий " виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 55 см, довжина птаха - 32 см, ширина - 12 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQf0uTM_Y5/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 320 мм |
| Высота | 550 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 784 ₴



