Садова фігура "Білка навісна №1" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: довжина - 32см, висота - 10см, ширина - 12см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQfxaZMJx2/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 320 мм |
| Высота | 100 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴





