Садова фігура "Равлик маленький" виготовлена з пластика.
ФІгура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 10см, довжина - 20см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTV-1trjAM7/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 100 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴




