Садова фігура "Зайка" виготовлена з пластика
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18 см, довжина - 23 см, ширина - 13 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQfuxys3vH/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 514 ₴




