Садова фігура "Заєць з зайченям" виготовлена з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 27 см, довжина - 30 см, ширина - 20 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-LpFpBMwMO/?img_index=2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 270 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴





