Хлібниця, шашличниця з червоної глини, підійде для приготування перших та других страв. Чудово використовуеться, як шашличниця. Ємність можна використовувати для запікання в духовці та мікрохвильовій печі.. Кришка служить тарілкою або блюдом.
Об'єм - 3 літри
Цена указана 1 шт
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-g-NqkI3nD/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Глина |
| Цвет | Коричневый |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Хлебница |
| Состояние | Новое |
| Объем | 3 л |
| Крышка | керамика |
| Мерная шкала | False |
| Антипригарное покрытие | Нет |
| Внешнее покрытие | керамика |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Диаметр кастрюли | 28 см |
| Высота кастрюли без крышки | 11.5 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
| Объем кастрюли | 3 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Диаметр под крышку | 26.5 см |
| Использование в микроволновке | True |
| Использование в духовке | True |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴




