Каструля - пловниця з червоної глини, підходить для приготування перших та других страв. Чудово використовуеться, як шашличниця. Каструлю можна використовувать для запікання в духовці та мікрохвильовій печі.. Кришку можно використовувати як миску або салатницю..
Об'єм - 2 літри
Цена указана 1 шт
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DDSCkrLMWjP/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Глина |
| Диаметр кастрюли | 29 см |
| Высота кастрюли без крышки | 6 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 15 см |
| Внешнее покрытие | керамика |
| Внутреннее покрытие | керамика |
| Крышка | керамика |
| Мерная шкала | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Объем | 2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Нет |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
| Объем кастрюли | 2 л |
Информация для заказа
- Цена: 724 ₴





