Сковорода з червоної глини, підходить для приготування перших та других страв. Чудово використовується, як каструля. Сковороду можливо використовувати для запікання в духовці і мікрохвильовій печі.
Розміри: діаметр з ручками - 31см, внутрішній діаметр - 24см, висота без кришки - 9см, висота з кришкою - 16,5 см.
Об'єм 3 літра.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-LpOt_MSPw/?img_index=2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода глубокая |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Материал | Глина |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 31 (см) |
| Длина посуды | 31 см |
| Ширина посуды | 29 см |
| Высота стенок | 9.5 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Антипригарное покрытие | Нет |
| Крышка | керамика |
| Количество ручек | 2 |
| Страна производитель | Украина |
| Ручка | Керамика |
| Тип | сковорода |
| Внешнее покрытие | керамика |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Диаметр кастрюли | 0 |
| Объем кастрюли | 3 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Коричневый |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴






