Садова фігура "Лебідь-шипун" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 35см, довжина - 29см, ширина - 20см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 793 ₴





