Садова фігура "Миша " виготовлена з пластика.
Фігура виготовлена дуже реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 30см, довжина - 16см, ширина - 18см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQfaPvMBh1/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Тематика изделия | Животные |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 657 ₴





