Садова фігура "Гном велдикий Welcome" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота- 92 cм, довжина - 52 см, ширина - 30см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DBT30_CsDmv/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 920 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 520 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Коричневый |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 225 ₴





