Совеня виготовлено з пластика.
Фігура вироблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 29 см, довжина - 16 см, ширина - 26см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQfTyDsmT7/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Коричневый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴





