Соляний світильник виготовлен з солі. Вага 3 кг. Колір лампи - синій.
Розміри: висота - 18 см, діаметр - 17.5 см.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 70 мм |
| Диаметр | 175 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 3 г |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Ручная Работа |
| Цвет | Синий |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Соль |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴



