Садова фігура "Шпаківня з білкою" виготовлена з полістоуна. Шпаківню можна повісити на дерево.
Фігура виготовлена дуже реалістично.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 27 см, довжина - 16 см, ширина - 11 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9BsiXMJ8X/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Цвет | Коричневый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 514 ₴





