Садова фігура "Черепаха" виготовлена з гіпсу.
Розміри: висота -10 см, довжина - 20 см, ширина - 15 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-QnlSqM4A7/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Гипс |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 100 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 251 ₴




