Садова фігура "Кіт довгошерстний спить калачиком" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Кіт виглядає дуже реалістично, його легко можна прийняти за живого.
Розміри: висота - 13 см, довжина - 28 см,ширина - 22 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLkbzksgC4/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 130 мм |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 003 ₴





