Тигр виготовлен з полістоуна. Фігура зроблена настільки реалістично, що її можна приняти за живу.
Розміри: висота - 15 см, довжина - 45 см, ширина - 9 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLkGnsMTDo/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Длина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴




