Садова фігура "Ягня" виготовлена з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 25см, довжина - 30см, ширина - 13см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG88zOlM7pO/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 250 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 494 ₴





