Садова фігура "Гном с кошиком фруктів" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Ліхтарик не йде разом з гномом.
Розміри: висота- 70 см, довжина - 35см, ширина - 30 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLjs36squu/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 700 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 802 ₴







