Садова фігура "Попугай у кільці" виготовлена з пластику.
Кільце з металу.
Фігура виготовлена так реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносити спеку та холод.
Колір папуги може відрізнятися від фото.
Розміри: висота попугая – 57 см, ширина – 16 см, діаметр кільця – 40 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG8xUiWMib3/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Тематика виробу | Птахи |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴





