Садова фігура "Пара голубів на корчі" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 24 см, довжина - 36см, ширина - 22см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 360 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 615 ₴





