Садова фігура "Бджілка у панамі" виготовлена з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ.
Добре переносить спеку та холод. Колір бджілки може відрізнятися від фото.
Розміри: висота - 50см, довжина - 30см, ширина - 24см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG8vRZysJ46/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Насекомые |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 500 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴





