Садова фігура "Фламінго" виготовлен з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 65см, довжина - 28см, ширина - 13см, висота птаха без ніг - 25 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLf-BaXMk03/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 650 мм |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 275 ₴






