Садова фігура "Лелека малий №2" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 53 см, довжина - 28 см, ширина - 12 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLf94a6M-Ay/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 530 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴









