Садова фігура "Лягушка з лопатою" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 22см, довжина - 15см, ширина - 15см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLf90-YsgJ1/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 824 ₴





