Садова фігура "Лебідь" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 38см, довжина - 40см, ширина - 28см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLf9uhUMibi/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 380 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 268 ₴


