Садова фігура "Жабка" виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 17 см, довжина - 15 см, ширина - 19 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLYS12JsMWm/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 170 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 686 ₴




