Садова фігура "Курчата" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 11 см, довжина - 8 см, ширина - 8 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLYSQ8oMfsm/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 110 мм |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴


