Садова фігура "Чапля на метал. ногах маленька" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 55 см, довжина - 35 см, ширина - 10 см, висота птаха без ніг - 20 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLONP4cIzf2/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 550 мм |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 798 ₴




