Садова фігура "Жаба в гамаку" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Колір може відрізнятися від фото.
Розміри: висота - 16 см, довжина - 30 см, ширина - 12 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLONMFeIbY9/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 160 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 628 ₴





