Садова фігура "Папуга у кільці" виготовлена з пластика.
Кільце з метала.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 57см, ширина - 16см, діаметр кільця - 40 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmqgo7sedU/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 570 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Тематика изделия | Птицы |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 221 ₴





