Садова фігура "Гриб сироїжка з жабою" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 23 см, довжина - 15 см, ширина - 16 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmqa6Esge1/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Растения |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 230 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 667 ₴



