Садова фігура "Гриб боровик" виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана дуже реалістично, вона стане прикрасою вашого сада та подвір'я.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 23 см, довжина - 14 см,ширина - 14 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmqM8tsx_z/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Растения |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 140 мм |
| Высота | 230 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 530 ₴




