Садова фігура "Заєць з зайченям" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 19 см, довжина - 23 см, ширина - 15 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmqFEAsSHx/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Цвет | Серый |
| Тематика изделия | Животные |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



