Садова фігура "Черепашка кругла" виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 9 см, довжина - 11 см, ширина - 16 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmps4tMo3g/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 110 мм |
| Высота | 90 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 451 ₴





